11.05.2011 року - Прем’єр-ліга Львівщини
П'ятниця, 13 травня 2011 11:05    PDF Print E-mail
«Скала»-«Куликів» − 2:0. Юнаки.

Юнаки ФК «Скала» є одними із лідерів в турнірній таблиці Прем’єр-ліги Львівщини. На матч проти команди ФК «Куликів» господарі вийшли у повній бойовій готовності і з бажанням проявити себе з кращої сторони перед домашніми трибунами та підтвердити свої зазіхання на лідерство в чемпіонаті.

Показуючи хорошу комбінаційну гру, проводивши одну за іншою атаки на ворота суперників, футболісти «Скали» зуміли відзначитись вже на 12′ матчу. Гол в активі Миколи Гаркавченка.

Гра набирала обертів, футболісти «Скали» впевнено контролювали м’яч, беззаперечно володіли ініціативою в матчі, що призвело до другого взяття воріт. Відзначився Роман Швед.

Три очки і впевнений рух вгору по турнірній таблиці.

«Скала» − «Куликів» 1:0. Дорослі.

В середу, 11.05.11., футболісти «Скали» на центральному стадіоні м. Стрия «Сокіл» в рамках Прем’єр-ліги Львівщини зустрічались з ФК «Куликів», який у 4-х останніх матчах здобув 4 перемоги та є одним із лідерів в турнірній таблиці.

З 1-ї по 90-у хвилину гра протікала максимально напружено. Футболісти обох команд показали хорошу індивідуальну та командну майстерність.
Гра проходила на високих швидкостях, команди обмінювались небезпечними атаками, не реалізовуючи моменти.

На 22′ Володимир Кайдорович феноменальною передачею вивів партнера по команді один на один з воротарем. Андрій Ковальчук холоднокровно обіграв воротаря і забив м’яч, який в результаті і став вирішальним в матчі.

Гості намагалися відновити рівновагу, однак воротар «Скали» Олександр Михалевич був на висоті, ставши одним із найкращих гравців в цьому матчі.

1:0 − закономірна перемога ФК «Скала».