«СКАЛА» U-14 З ДВОХ ПЕРЕМОГ РОЗПОЧАЛА УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ТУРНІРІ У ЛЬВОВІ
Вівторок, 13 лютого 2018 18:31

Протягом 13 – 16 лютого 2018 року на стадіонах «Сокіл» у Львові та імені Богдана Маркевича у Винниках відбудеться

традиційний міжнародний турнір з футболу серед юнаків 2004 року народження «Галицька Зима-2018»

У змаганнях беруть участь 10 команд з України, Білорусі, Литви, Польщі та Словаччини, серед яких і команда U-14 Академії футболу «Скала» під керівництвом старшого тренера Івана Бубіся та тренера Володимира Витака. На першому етапі усі ці 10 команд поділені на дві групи «А» і «В» по 5 колективів у кожній. До групи «В», де гратиме «Скала», увійшли також MFK «Zemplín» Michalovce (Словаччина), львівська «Галичина» та дві команди з Польщі: «Legia» (Варшава) та FC Wrocław Academy. Матч триває два тайми по 20 хвилин кожен.

У перший ігровий день наша команда провела два поєдинки і в обидвох перемогла з однаковим рахунком – 2:0. Спочатку, о 15 годині 30 хвилин, команду з Вроцлава, завдяки голам Дениса Почапського та Назар Русака, а о 18 годині – словаків. Тут вирішальним став другий тайм, коли шальки терезів на нашу користь схилили влучними ударами той же Русак, а також Олександр Кущ-Василишин. Щоправда, у першому таймі наша команда забила чистий гол, однак на активний протест наставника команди-суперника, арбітр це взяття воріт не зафіксував.

До групи «А» увійшли наступні колективи: ФК «Львів», «Шахтар» (Донецьк), «БАТЭ» (Борисов, Білорусь), «Wisła» Płock S.A. (Польща) та литовський «Vilnius» FM.

Матчі у групах пройдуть 13 та 14 лютого, 15-го – стикові матчі, а 16 лютого, в останній ігровий день, пройде фінальний поєдинок, який відбудеться на стадіоні «Сокіл» о 13 годині.