«ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ-2018». ПЕРШИЙ ТУР СИНХРОННІ ПЕРЕМОГИ «СКАЛИ» НА СТАРТІ
П'ятниця, 02 лютого 2018 19:40

2 лютого стартував черговий розіграш «Зимового Кубку ДЮФЛУ – 2018», організатором якого є Дитячо-Юнацька Футбольна Ліга України»

та Федерація футболу України.  Якщо для 16-річних команд він проводиться вже втретє, то для команд U-19 – вперше.

16-річні вихованці Академії футболу «Скала» свої матчі на першому етапі проводять з 2 по 4 лютого на полі зі штучним покриттям НТБ ФК «Скала» в с. Довгому, а суперниками «Скали» по групі «Моршин» є «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)  та дві команди із Закарпаття: СДЮШОР (Ужгород) та МФА (Мукачево). Саме з МФА «Скала» провела матч 1-го туру, який відбувся 2 лютого.

АФ «Скала» U-16 (Моршин) – МФА U-16 (Мукачево) – 4:0 (1:0)

2 лютого 2018 року. 13 год. с. Довге. Навчально-тренувальна база ФК «Скала». Сонячно. 10 градусів. Арбітр: Остап Петріца (Миколаїв). Асистенти арбітра: Богдан Грисьо (Львівська обл.) та Руслан Скрипець (Миколаїв).

«Скала» U-16: 1. Святослав Барасюк, 15. Святосав Лазор, 3. Артем Глібко, 14. Тарас Вахович (16. Володимир Паєвський, 63), 18. Тарас Гречанюк (22. Віталій Шемеляк, 41), 11. Володимир Шевчук (99. Максим Переходько, 62), 49. Віталій Полюга-к. (17. Андрій Петрик, 61), 6. Віталій Пазиняк (25. Індрій Іващук, 67), 23. Юрій Пазиняк, 7. Василь Пасічняк, 9. Олег Матуляк (10. Даниїл Волков, 36).

Старший тренер – Іван Бубіс.

Голи: Василь Пасічняк (30, 39-пен.), Юрій Пазиняк (60, 66).

Стартовий матч у групі «Моршин» вийшов результативним. Причому всі голи опинялися у воротах мукачівської команди. Одразу зауважу, що кінцевий підсумок не зовсім відображає хід подій на полі стадіону «Довге-Арена». Адже вихованці Академії футболу «Скала» створили значно більше гольових моментів, однак обмежилися лише чотирма голами. Незважаючи на тотальну перевагу господарі відкрили рахунок лише за 5-ть хвилин до свистка на перерву. Володимир Шевчук вертикальною передачею кинув у прорив Пасічняка, який скориставшись грубою помилкою воротаря гостей, який необачно вийшов на перехоплення, спокійно спрямував круглого у порожні ворота.

Після перерви гості спробували чинити опір «Скалі», однак після другого пропущеного голу все стало зрозумілим, що МФА нічого не світить у цій зустрічі. Свій другий м`яч у матчі Пасічняк провів, реалізувавши 11-метровий штрафний удар, призначений за фол на Волкові.

А потім «дублем» відзначився ще один гравець «Скали» - правий інсайд Юрій Пазиняк. На 60-й хвилині, після прострілу з правого флангу, він пробив у лівий від голкіпера кут і м`яч від стійки залетів у ворота. А остаточну крапку Юрій Пазиняк поставив за чотири хвилини докінця регламентованого часу, скориставшись передачею Василя Пасічняка.

Наступний поєдинок, 2-го туру, команда Івана Бубіся проведе вже завтра, 3 лютого, проти ужгородського СДЮСШОР. Початок зустрічі об 15 годині.

***

2 лютого також стартував дебютний Всеукраїнський турнір із футболу «Зимовий кубок ДЮФЛУ серед юніорів U-19».

Учасниками змагань є представники чемпіонату УПЛ (U-19) та команди першої ліги (U-19). За почесний трофей на футбольних полях Києва, Київської області, Львова, Чернівців, Івано-Франківська, Сум, Кропивницького та Бердянська змагатимуться окрім нашої команди такі колективи: «Карпати» (Львів), «Гірник» (Новояворівськ), «Волинь» (Луцьк), «Ніка» (Івано-Франківськ), «Тепловик-ДЮСШ-3» (Івано-Франківськ), ДЮСШ (Тернопіль), «Динамо» (Київ), ДЮСШ-15 (Київ), ФК «Оболонь-Бровар» (Київ), «Атлет» (Київ), «Барса» (Суми), «Ворскла» (Полтава), «Буковина» (Чернівці), МФА (Мукачево), «Поділля» (Хмельницький), ФК «Любомир» (смт Ставище), «Чайка» (Вишгород), «Сталь» (Кам’янське), «Олімпік» (Донецьк), «Зірка» (Кропивницький), «Олімпік-СДЮШОР-2» (Кропивницький), «Олександрія-Аметист» (Олександрія), ФК «Маріуполь», «Шахтар» (Донецьк), «Локомотив» (Київ) та «Металург» (Запоріжжя).

За регламентом на першому етапі змагань команди за територіальним принципом розподіляються на вісім груп, на другому колективи, які посіли в групах перші місця, грають стикові матчі, далі переможці стикових матчів потрапляють до фіналу змагань, який відбуватиметься з 22-го по 24 лютого 2018 року в Маріуполі.

«Скала» U-19 старшим тренером якої є Юрій Бакалов, свої матчі на першому етапі проводять також з 2 по 4 лютого але у Чернівцях, а суперниками «Скали» по групі «Чернівці» є хмельницьке «Поділя», МФА (Мукачево) та господарі – чернівецька «Буковина». Саме з буковинцями хлопці Юрія Бакалова й провели першу гру, яка відбулася 2 лютого і розпочалася о 12 годині. Тут перемога «Скалі» далася значно важче. Наша команда двічі відігрувалася, догравала гру в меншості проте зуміла здобути перемогу на старті. Першими відкрили рахунок буковинці на 34-й хвилині. Однак не минуло й двох хвилин, як рахунок став рівним. Анніч помітив зміщення Черепущак з флангу у центр і вертикальною передачею знайшов партнера. Юрій, звільнившись від опіки захисника, завдав точного удару, після чого рахунок став – 1:1. Ще до свистка на перерву за фол останньої надії арбітр вилучив того ж Анніча. І з 43-ї хвилини юніори «Скали» залишилися в меншості.

На цьому неприємності для гостей не закінчилися. Вже після перерви, на 48-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота «Скали», проте воротар стриян Павло Гудименко у блискучому стилі парирував удар. Однак не минуло й десяти хвилин, як господарі завдяки курйозному голу, таки вийшли вперед. І все ж завдяки характеру і майстерності, незважаючи на чисельну меншість і ще не найкращу ігрову форму, команда Юрія Бакалова не лише зрівняла рахунок, але й вирвала перемогу. Посприяли цьому й заміни, адже всі гравці, які вийшли на заміну, додали швидкості і гостроти. Вирівняли становище наші хлопці на 74-й хвилині після стандартного положення і з другого темпу. Відзначився Альохін. А переможний м`яч записав на свій рахунок Герег вже у компенсований час. Сталося це також після розіграшу стандарту. Челядін подав, Ісаєв продовжив політ м`яча на дальню стійку, де першим на м`ячі був Герег.

Склад «Скали» у цьому матчі: Павло Гудименко, Павло Табачинський (Валентин Білінський, 52), Ярослав Альохін, Ярослав Анніч, Олег Луців (Сергій Гладковський, 46), Богдан Векляк, Артем Челядін, Ігор Королевич (Олександр Опарін, 62), Микита Фомін (Микола Ісаєв, 70), Юрій Черепущак (Роберт Якоб, 70), Михайло Лукач (Василь Герег, 46).

І на завершення про розташування гравців «Скали» на полі. З перших хвилин місце у воротах посів Павло Гудименко. У центрі захисту діяли Ярослав Анніч та Ярослав Альохін. Місце на флангах оборони зайняли: ліворуч – Олег Луців та праворуч – Павло Табачинський. Трикутник у центрі поля склали Богдан Векляк, Артем Челядін та Ігор Королевич. Флангові інсайди: Юрій Черепущак – справа, Микита Фомін – зліва. На вістрі атаки діяв єдиний форвард Михайло Лукач. Після вилучення Анніча Юрій Бакалов перебудував склад, змістивши у центр захисту Векляка, місце якого в опорній зоні зайняв новачок команди Олександ Опарін. Інші заміни були за позицією.

Наступний поєдинок, 2-го туру, команда Юрія Бакалова проведе 3 лютого проти хмельницького «Поділя». Початок зустрічі о 12 годині.