ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U-19. «СКАЛУ» НАРАЗІ ВИСТАЧАЄ ЛИШЕ НА ОДИН ТАЙМ…
Субота, 06 травня 2017 17:41

6 травня в рамках 23-го туру першості країни серед юніорських команд Прем’єр-ліги сезону 2016/2017 років, стрийська «Скала»

провела черговий домашній поєдинок проти однолітків полтавської «Ворскли».

«Скала» (Стрий) U-19 – «Ворскла» (Полтава) U-19 – 1:2 (1:0)

6 травня 2017 р. 12 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». 18 градусів. 300 глядачів. Арбітр – Артем Михайлюк (Київ). Асистенти арбітра – Юрій Федорак та Богдан Морозюк (обидва – Івано-Франківськ). Четвертий арбітр: Олександр Кальонов (Львів). Спостерігач арбітражу: Віктор Кошура (Чернівці).

«Скала»: 1. Назарій Жиляк-к., 17. Олег Троянов (7. Олег Козак, 59), 18. Ярослав Анніч, 2. Богдан Векляк, 4. Ярослав Миронюк, 8. Святослав Мельник, 10. Роман Кузів  (44. Микола Тишкун, 87), 69. Єгор Некрасов, 11. Микита Фомін (99. Ігор Королевич, 60), 33. Даниїл Кондраков (77. Кирило Лисенко, 81),  9. Михайло Лукач.

Резервні гравці: 55. Павло Гудименко, 45. Валентин Білінський, 88. Роберт Якоб.

Старший тренер – Олег Лутков.

«Ворскла»: 1. Дмитро Різник, 5. Артем Жила, 3. Микита Величенко-к., 19. Станіслав Давидко, 17. Ярослав Миць, 8. Юрій Іваночко, 18. Владислав Даниленко, 10. Іван Антонюк (13. Інал Черткоєв, 46), 9. Назарій Муха, 2. Іван Тищенко, 11. Олександр Шарило.

Резервні гравці: 12. Микита Савченко, 14. Віталій Сластьон, 7. Максим Боженко, 16. Вячеслав Кравчук, 6. Ярослав Ботвинко, 4. Артем Дмитрієв.

Старший тренер – Вадим Мандрієвський.

Голи: Ярослав Анніч (16) – Інал Черткоєв (57), Іван Тищенко (79).

Попередження: Михайло Лукач (41), Ярослав Миронюк (67), Ігор Королевич (69) – Олександр Шарило (74), Дмитро Різник (80).

«Скала» знову, як і в попередній виїзній грі проти «Зірки», провела два різні тайми. З тією лише різницею, що 1 травня стрияни провалили першу половину зустрічі, проте вдало провели другу 45-хвилинку і здобули першу весняну перемогу. А цього разу, навпаки, команді Олега Луткова вдався перший тайм, а другий – був провальним, що коштувало команді втрати трьох очок.

Вже з перших хвилин «малиново-зелені» захопили ініціативу і почали створювати напругу біля воріт Дмитра Різника. Спочатку небезпечно пробивав Мельник, який закинув круглого за комірець голкіперу, однак гостей врятувала поперечина. Потім на 18-й хвилині потенційно небезпечний штрафний удар заробив Фомін, однак у дар зі стандарту у Кондракова невийшов, оскільки в нього під час розбігу поїхала опрна нога… А ще через три хвилини господарі втілили свою ігрову і територіальну перевагу в забитий гол. На 16-й хвилині Роман Кузів зліва подав з кутового і Ярослав Анніч головою відкрив рахунок. Після цього господарі могли ще не раз збільшити свою гольову перевагу, проте підводила реалізація. Згадаймо, хоча б удар Кондракова головою після чергового корнера у виконанні Кузіва…

Після перерви глядачі очікували такої ж активної гри «Скали», яку команда демонструвала у першій 45-хвилинці. Однак не так сталося, як гадалося. Полтавці заграли агресивніше в атаці і прагнули бодай зрівняти рахунок. В атаці у них не дуже виходило, однак на 57-й хвилині рахунок став рівний. Після кількох перепасовок в центрі поля, пройшла вертикальна передача на лівий фланг на Муху. Нападник «Ворскли» зумів завдати удару, з яким Жиляк справився, проте відбив мяча перед собою, а першим на добиванні був Черткоєв, який вийшов на заміну після першого тайму і став джокером полтавців.

Після пропущеного голу Олег Лутков одразу замінив правого оборонця Олега Троянова, який багато помилявся і до цього епізоду, випустивши на цю позицію Олега Козака, який за своїм амплуа є фланговим вінгером. Дебют на новій позиції Козаку явно не вдався. Саме він на 79-й хвилині не зумів завадити Тищенку замкнути прострільну подачу зі штрафного у виконанні Даниленка, після чого рахунок став 1:2. Щоправда, стандарт, після якого полтавці забили другий гол, як на мене, був вигаданим: Мельник не фолив у цьому епізоді.

Отож, як і в матчі першого кола, двобій «Скали» та «Ворскли» завершився перемогою полтавців.

Наступний матч, 24 туру, «Скала» проведе 13 травня на виїзді проти донецького «Шахтаря», який у звітному турі у Львові переміг «Карпати» - 2:1.