МЕМОРІАЛ ЕРНЕСТА ЮСТА: СИНХРОННІ ПЕРЕМОГИ НА СТАРТІ
Субота, 06 лютого 2016 19:21

6 лютого 2016 року обидві команди ФК «Скала» провели дебютні матчі групового турніру у рамках XVII Меморіалу заслуженого тренера

України Ернеста Юста. У підгрупі №12 друголігова «Скала» проекзаменувала ФК «Старий Кропивник», а у підгрупі №11 юніори «Скали» помірялася силами з ФК «Прикарпаття» (Старий Самбір).

«Скала» (Стрий) – ФК «Старий Кропивник» – 3:1 (1:1)

6 лютого 2016 року. 12 год. с. Довге. Навчально-тренувальна база ФК «Скала». 5 градусів. Арбітр: Володимир Міняйло (Львів). Асистенти арбітра: Василь Івасяк (Львів) та Остап Петріца (Миколаїв).

«Скала»: Денис Завгородній (Роман Дутка, 66), Петро Стасюк, Юрій Антонів (Михайло Березовий, 46), Роман Подоляк (Тарас Максимович, 46), Віталій Бондаренко, Сергій Мельник  (Назар Кміть, 46), Віталій Рябушко  (Володимир Пришнівський, 46), Андрій Маляренко  (Дмитро Скакун, 46),Олег Квич (Богдан Іванченко, 46), Роман Лівінський (Владислав Клименко, 46),  Денис Бобович (Василь Цюцюра, 46).

Головний тренер – Василь Малик.

Голи: Юрій Антонів (31), Богдан Іванченко (47), Василь Цюцюра (84) – Роман Піцур (16).

Свій дебютний поєдинок Меморіалу Ернеста Юста стрийська «Скала» провела проти ФК «Старий Кропивник», що представляє однойменне село Дрогобицького району Львівської області. Цікаво, що в попередньому розіграші цих змагань «малиново-зелені» також матч першого туру групових змагань проводили проти цього суперника і було це майже рік тому (у 2015 році гра відбувалася 7 лютого). Як і тоді команда Василя Малика перемогла з різницею у два м`ячі (4:2), заклавши, таким чином, підвалину для подальших звитяг, які призвели у підсумку до здобуття стриянами головного призу як переможців Меморіалу Ернеста Юста. Хочеться сподіватися, що так буде й цьогоріч. Але якщо повертатися до матчу зі «Старим Кропивником», то на цьому аналогії з матчем торішньої давності не закінчуються. Як і торік, першими відкрили рахунок гості, а перший тайм знову  закінчився з нічийним рахунокм – 1:1.

Все почалося з зовсім необов`язкового голу у ворота господарів. На 16-й хвилині після втрати мяча на лівому фланзі Маляренком, гості провели контратаку, яку несильним ударом завершив Роман Піцур, якому не встигли завадити наші центральні оборонці. Цей прикрий гол ще більше завів команду Василя Малика. Стрияни, які і до того повністю володіли ініціативою, заграли ще агресивніше і невдовзі зрівняли рахунок. На 32-й хвилині гості порушили правила на правому фланзі поруч з кутовим прапорцем проти Петра Стасюка. Віталій Рябушко м`яко на вісив у центр штрафного майданчика, де першим на м`ячі був Юрій Антонів, який головою спрямував смугастого у ворота. Ще до перерви стрияни створили кілька чудових нагод, однак невдало діяли у завершальній фазі. Один лише Роман Лівінський міг тричі забивати у ворота суперників. З кількох метрів не зумів переграти голкіпера й інший нападник Денис Бобович…

Після перерви одна з перших атак господарів призвела до другого взяття воріт. Дмитро Скакун розрізною передачею вивів на побачення з воротарем Богдана Іванченка, який скористався своїм шансом.

А третього взяття воріт довелося чекати аж до 84-ї хвилини. І це був фірмовий гол «малиново-зелених», які впродовж осінньої частини забивали схожі голи неодноразово. Сталося це внаслідок стрімкої контратаки, якими славиться команда василя Малика. Отже Пришнівський помітив ривок Скакуна на лівому фланзі і виконав точну передачу. Дмитро на великій швидкості пройшов з мячем своїм флангом і прострілив вздовж воріт, де вже мчав Василь Цюцюра, який в один дотик завершив зусилля партнерів.

У другій 45-хвилинці мали шанси відзначитися забитими голами Так, на 65-й хвилині ледь не спрацювала «чудова парочка» Пришнівський-Цюцюра. Василь обігрався у стінку з Володимиром і завдавав уру з кількох метрів, однак мяч влучив у руку голкіпера. Врятував «Старий Кропивник» воротар і на 71- й хвилині після навісу з кутового у виконанні Скакуна.

Назар Кміть головою пробив під поперечку, однак воротар у стрибку перевів смугастого на кутовий.

І на завершення про розташування гравців «Скали» на полі. З перших хвилин місце у воротах посів Денис Завгородній, якого у середині другого тайму замінив 17-річний Роман Дутка, для якого це був перший матч у футболці основної команди, з чим ми його і вітаємо! У центрі захисту діяли Роман Подоляк та Валерій Бондаренко. Міце на флангах оборони зайняли: ліворуч – Юрій Антонів та праворуч – Петро Стасюк. В опорній зоні виступав Віталій Рябушко, якого Василь Малик вирішив випробувати на цій позиції. А над ним розташувався ще один 17-річний гравець Сергій Мельник, який був дуже старанним і помітно хотів віддячити наставнику за довіру. На флангах у півзахисті виступали: Олег Квич– справа, Андрій Маляренко – зліва. А пару нападників склали потенційний новачок Денис Бобович та Роман Лівінський. Зауважимо, що стрияни у першій половині зустрічі грали з двома чистими форвардами, а після перерви, коли було проведено усі дев`ять дозволених Регламентом змагань замін, повернулися до тактичної схеми з одним чистим нападником, функції якого виконував Василь Цюцюра.

ФОТОЗВІТ:

«Скала U-19» (Стрий) – ФК «Прикарпаття» (Старий Самбір) – 6:0 (1:0).

6 лютого 2016 року. 14 год. с. Довге. Навчально-тренувальна база ФК «Скала». 5 градусів. Арбітр: Василь Івасяк (Львів). Асистенти арбітра: Остап Петріца (Миколаїв) та Володимир Міняйло (Львів).

«Скала»: Ігор Фіяло (Олег Білик, 46), Назар Стасишин, Вадим Альохін (Віталій Заторський, 46), Володимир Заїменко (Павло Тищук, 46), Дмитро Зайчик, Микита Корчемкін (Дмитро Баранов, 46), Святослав Мельник (Роман Кузів, 46), Валерій Сад (Віталій Кузів, 46), Валентин Маричев (Євген Заїченко, 46), Євген Ємаєв (Владислав Левчик, 46), Дмитро Заїкин (Владислав Неберикут, 46).

Головний тренер – Павло Кікоть.

Голи: Дмитро Заїкин (12), Роман Кузів (50), Владислав Неберикут (56), Владислав Левчик (59, 66), Павло Тищук (64).

Про звітний матч загалом можна сказати, що на полі була лише одна команда. Вже з перших хвилин поєдинку команда Павла Кікотя заволоділа ігровою та територіальною перевагою і не випускала їх до кінця поєдинку. І як результат, шість голів у ворота суперника. Хоча могло й бути значно більше. Розпочав розгром суперника Дмитро Заїкин, який вже на 12-й хвилині, скориставшись передачею (увага …п`ятою у стилі Зінедіна Зідана !) центрального захисника Вадима Альохіна, влучно пробив у лівий нижній кут метрів з 16-ти.

Усі подальші голи глядачі побачили вже після перерви, коли на поле вийшли дев`ять нових гравців, максимально дозволених Регламентом турніру. Вдруге вдалося взяти ворота ФК «Прикарпаття» на 50-й хвилині, коли навісною подачею Павла Тищука скористався Роман Кузів, який головою подвоїв рахунок. На моїй пам`яті це перший гол Романа, проведений головою у футболці «Скали» ще з юнацьких років. І будемо сподіватися, що не останній!

А впродовж наступних шістнадцяти хвилин 19-річні гравці «Скали» провели ще чотири «сухі» голи, два з яких на рахунку Левчика, і по голу відзначилися Неберикут на Тищук.

Тепер про розташування гравців «Скали» на полі. З перших хвилин місце у воротах посів Ігор Фіяло. У центрі захисту діяли Володимир Заїменко та Вадим Альохін. Міце на флангах оборони зайняли: ліворуч – потенційний новачок Дмитро Зайчек (1998 року народження, досі виступав за одеський «Чорноморець») та праворуч – Назар Стасишин. Лінію півзахисту склали: опорник – Микита Корчемкін та Валентин Маричев. На флангах: Валерій Сад – праворуч, Святослав Мельник – ліворуч. Пара форвардів: Євген Ємаєв, якого вперше викликали з команди Академії футболу «Скала» U-17 та Дмитро Заїкин.

Якщо ж говорити про перше побачення з потенційним новачком Дмитром Зайчеком, то вихованець одеського футболу відіграв дуже корисно і навіть віддав один гольовий пас, коли на 66-й хвилині, помітивши ривок Левчика, вчасно вивів партнера віч-на-віч з воротарем.

Наступний матч у рамках Меморіалу Ернеста Юста обидві наші команди проведуть наступної суботи, 13 лютого. Спочатку, о 12 годині, друголігова стрийська«Скала» прийматиме іншу команду з Дрогобиччини – ФК «Стебник». А одразу після цієї гри, о 14 годині, «Скала» U-19 прийматиме «Хімік з Нового Роздолу. Обидва матчі відбудуться у с. Довге на полі навчально-тренувальної бази ФК «Скала». А вже завтра, 7 лютого, на цьому ж полі у товариському матчі зійдуться «Скала» U-19 і дублери львівських «Карпат». Початок цієї зустрічі о 16 год. 30 хвилин.