КУБОК УКРАЇНИ: ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП. «СКАЛА» ЗУПИНИЛАСЯ НА «БАЛКАНАХ»
Середа, 22 липня 2015 19:27

22 липня стрийська «Скала» провела свій перший поєдинок у цьогорічному розіграші Кубка України. У с. Зоря Саратського району Одеської області

суперником «малиново-зелених» на стадії попереднього етапу був місцевий ФК «Балкани».

ФК «Балкани» (с. Зоря) «Скала» (Стрий) – 2:1 (1:1)

22 липня 2015 р. 18 год. с. Зоря. Місцевий стадіон ім. Б. Тропанця. Арбітр – Олександр Москаленко (Київ). Асистенти арбітра Заур Курбанов та Ігор Жосан (обидва - Херсон). 4-й арбітр – Євген Петренко (Одеса). Суддівський спостерігач: Анатолій Олейник (Сімферополь).

«Скала»: Денис Завгородний, Петро Стасюк, Роман Подоляк, Валерій Бондаренко,  Роман Ботвинник, Владислав Клименко, Назар Кміть (Тарас Максимович, 46), Дмитро Скакун, Олег Квич (Віталій Лазаренко, 75),  Віталій Рябушко (Володимир Пришнівський, 55), Василь Цюцюра.

Головний тренер – Василь Малик.

Голи: Златов (34), Гаврилюк (78) – Цюцюра (30).

За результатами жеребкування у попередньому етапі Кубка України стрийська «Скала» гостювала в однієї з двох аматорських команд, які цьогоріч дебютували в професійному футболі. Так, саме ФК «Балкани», який недавно став переможцем у своїй групі «Б» аматорського чемпіонату України і у вересні у фінальному етапі побореться за звання найсильнішої аматорської команди України, протистояв нашій команді. А другим дебютантом на професійному рівні був ще один представник Львівщини - СКК «Демня», яка вдома приймала «Інгулець». І як наслідок, обидві команди з Львівщини вибули зі змагань…

У кубкових баталіях так буває, що не завжди команда старша за рангом проходить далі. Так трапилось і цього разу. Здавалось, «Скала» першою відкрила рахунок, коли арбітр призначив пенальті у ворота господарів, після того, як захисники грубо атакували Олега Квича, котрий виходив віч-на-віч з воротарем. До речі, і до цього епізоду на 30-й хвилині «малиново-зелені» мали 4-5 подібних «булітів», однак всі вони закінчувалися нічим. А от футбольний вирок з 11-метрової позначки реалізував Василь Цюцюра. Однак вже через 4 хвилини арбітр призначив пенальті і у ворота «Скали», після того, як Роман Подоляк, приймав м`яч, і той від газону потрапив у руку. З рахунком – 1:1 команди пішли на перерву.

Долю матчу у другій 45-хвилинці вирішив один епізод, коли неймовірний гол записав на свій рахунок Володимир Гаврилюк. На 78-й хвилині помилився Роман Ботвинник, однак партнери  підстрахували лівого захисника «Скали і винесли круглого подалі від воріт. А далі був маленький шедевр. Півзахисник «Балкан» Володимир Гаврилюк, метрів з тридцяти, не даючи м`ячеві опуститися на землю, з повітря завдав влучного удару, і, таким чином, провів, як потім виявилося, переможний гол.

Звичайно, такий рахунок не входив у плани команди Василя Малика. Стрияни всією командою кинулися відігруватися і створили кілька хороших моментів. Найкращий був, після того, як трійка гравців «Скали» виходили на одного захисника. Однак Віталій Лазаренко не зорієнтувався і не віддав на вільного Скакуна і момент було втрачено.

Так, «Скала» вибула з кубкових змагань. І продовжила сумну традицію, коли їй усьоме поспіль від часу відродження команди, не вдалося подолати бар`єр у вигляді попереднього етапу розіграшу Кубка України.

Тепер свої можливості «Скала» матиме змогу довести вже у найближчу неділю, коли вона вдома у прем`єрному турі чемпіонату прийматимуть «Верес» з Рівного.